Aktualności

Puby sportowe w Warszawie ranking

Tak, wiemy, niektórych meczy czy eventów sportowych po prostu nie da się przegapić – musisz je zobaczyć, i to najlepiej w towarzystwie przyjaciół, w dobrej knajpie, przy kuflu zimnego piwa – tak, aby poczuć prawdziwe sportowe emocje!
Ale gdzie się wybrać? O ile bar sportowy nie jest w Warszawie rzadkością, to znalezienie dobrego, w którym będziemy mogli naprawdę cieszyć się rywalizacją bez przeszkód i na całego, nie jest takie proste.
W tym artykule podpowiemy, na co zwrócić uwagę, wybierając pub sportowy, a potem przedstawimy nasze subiektywne zestawienie lokali, w których sporty ogląda się spektakularnie.

A więc, co powinien mieć idealny bar sportowy? 

 • Odpowiednio usytuowane ekrany – rzecz oczywista! Im jest ich więcej, tym, oczywiście lepiej i tym większe prawdopodobieństwo tego, że nie umknie nam żadna sportowa chwila! 
 • Subskrypcja kanału Canal Sport+ czy innego programu, który będzie prowadził transmisję upatrzonej przez nas gry czy zawodów. 
 • Dobre nagłośnienie.
 • Doskonały wybór piw i przekąsek.
 • Dobra atmosfera.
 • Przestrzeń.

A teraz przejdziemy do konkretów, czyli do naszego zestawienia.

Puby sportowe Warszawa

 

Pub Przejście

Pub PrzejścieTen umieszczony w przejściu podziemnym lokal przestronny lokal to idealne miejsce dla miłośników piłki nożnej, na których tutaj czeka 15 ekranów LCD i duży wybór piw lokalnych i rzemieślniczych.

 

Łazienkowska 3 Sports Bar & Restaurant

Łazienkowska 3 Sports Bar & Restaurant

Lokal znajduje się na stadionie Legii i oferuje 16 dużych telewizorów, na których wyświetlane są nie tylko mecze Legii, lecz wszystkie ważniejsze polskie rozgrywki, a także English Premier League i inne wydarzenia sportowe.

 

Champions

Champions

Klasyczny bar sportowy z niesamowitą kolekcją pucharów, szalików i innych trofeów sportowych. Lokal jest bardzo duży, ale w czasie popularnych meczy (i nie tylko) stoliki są rezerwowane w błyskawicznym tempie, a więc na pewno zalecamy rezerwację stolika mocno zawczasu! Transmitowane tutaj wszystkie największe polskie programy sportowe.

 

Legends British Bar and Restaurant

Legends British Bar and Restaurant

Prowadzony przez Brytyjczyka, to lokal o prawdziwie brytyjskim klimacie. Wnętrze jest schludne i eleganckie, ale sportowy charakter miejsca podkreślają zdjęcia, przedstawiające wszystkie gry sportowe wynalezione przez Brytyjczyków, które zdobyły światową popularność. Tutaj możemy oglądać SKY i Canal +, a do tego mamy tablice do gry w darta oraz doskonały wybór klasyków kuchni brytyjskiej i polskich piw.

 

British Bulldog

British Bulldog

British Bulldog to pub sportowy w centralnej Warszawie, pokazujący futbol europejski, World Cup, boks czy wiele innych sportów na zamówienie. Również lokal o charakterze brytyjskim – obsługa biegle mówi po angielsku, a w środku, w ramach dekoracji znajdziemy londyńską czerwoną budkę, portret Davida Beckhama czy wintażowe wycinki z angielskich czasopism.

Puby w katalogu PLACEANDTIME.PL