Aktualności

Ranking cateringów dietetycznych

Catering dietetyczny, znany także pod nazwą „dieta pudełkowa”, to rozwiązanie, przy którym, zamiast w tradycyjny sposób samodzielnie zajmować się przygotowaniem posiłków w domu, korzystamy z serwisu cateringowego, który dostarcza nam kilka gotowych posiłków w pudełkach na cały dzień – prosto do domu czy biura! 

Ranking cateringów dietetycznych

Jeżeli chodzi o firmy, oferujące podobne usługi, to Warszawa jest liderem – nasz ranking cateringów dietetycznych pomoże zdecydować, z którego warto skorzystać. Zanim jednak do niego przejdziemy, omówmy pokrótce, dlaczego dieta pudełkowa zdobyła w ostatnim czasie typu fanów.

To, że takie zapewnia wygodę i oszczędność czasu, jest bardzo oczywiste. Jednak zalety, jakie niesie ze sobą „dieta pudełkowa”, do tego się nie ograniczają. Do innych korzyści należą:

  • Oszczędność pieniędzy – wbrew pozorom, tak może być! W supermarketach często kupujemy masę niepotrzebnych produktów, które potem wyrzucamy! Poza tym, należy wziąć pod uwagę rachunki za prąd i gaz, na których oszczędzamy, rezygnując z gotowania w domu.
  • Utrata zbędnych kilogramów – uczymy się „dyscypliny” – czyli spożywania małych posiłków, które zawsze są pod ręką, w niewielkich odstępach czasowych. A to jest pewna droga do zdrowej, prawidłowej wagi i dobrego samopoczucia! Z uwagi na to, że dla wielu osób to właśnie odchudzanie staje się główną motywacją do korzystania z takich usług, nasz ranking diet pudełkowych przedstawia serwisy, skupiające się przede wszystkim na diecie odchudzającej.

Dieta pudełkowa Warszawa Ranking

Poniższy ranking to zestawienie firm oferujących catering dietetyczny, jakie ma na swojej mapie Warszawa i okolice lub realizujące dostawy na tym terenie i oferujące dietę odchudzającą.

LighDiet

LighDiet

Oferta tej firmy zdecydowanie przemówi do osób, dbających o linię i wygląd.
Świadczy o tym chociażby asortyment dostępnych diet: tutaj znajdziemy nie tylko dietę niskokaloryczną, ale także antycellulitową. Pozostałe opcje to: dieta dla diabetyka, dieta Montignaca, bezglutenowa oraz bez laktozy.
Cena cateringu (60 dni): 3294

Fitness catering

 Fitness catering

O tym, że oferta jest skierowana do osób, chcących pozostać w formie, świadczy już sama nazwa. Doskonały wybór dla tych, którzy chcą pozbyć się zbędnych kilogramów, albo też w zdrowy sposób ukształtować mięśnie i zwiększyć masę ciała. Dostępne są także diety o niskiej zawartości węglowodanów.
Cena cateringu (60 dni): 3420 zł.

Luna Box

 Luna Box

Do osób, które na celu mają przede wszystkim utratę wagi, jest skierowana dieta Slim Fit, skuteczność której potwierdzają liczne opinie klientów – zaznaczają oni, że mimo tego, że jest to dieta odchudzająca – porcje są nadal spore, a jedzenie smakuje doskonale!
Cena cateringu (60 dni): 3540 zł.

DietBox

DietBox

Firma powstała w 2010 roku – długo zanim catering dietetyczny zdobył szerszą popularność w kraju nad Wisłą, i od tamtego czasu udowadnia, że dieta wcale nie musi być wyrzeczeniem i rezygnacją z przyjemności z jedzenia – co słusznie zauważają klienci, którzy zdecydowali się na niskokaloryczną dietę SlimBox.
Cena cateringu (60 dni): 3120 zł.

EatFit

 EatFit

Wysokiej jakości, zbilansowane posiłki, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Szeroka oferta dostępnych diet. Zaletą jest również cena – bardzo konkurencyjna w porównaniu do innych serwisów.
Cena cateringu (60 dni): 2820 zł.

 

 

Catering Dietetyczny w katalogu PLACEANDTIME.PL